×

Program do fakturowania

Program do fakturowania

Prowadząc własny biznes chcielibyśmy zarządzać nim jak najefektywniej, oszczędzając nie tylko pieniądze ale i czas, jednocześnie maksymalizując zyski. Dużą część czasu, który moglibyśmy przeznaczyć na rozwój tracimy na tak zwaną “robotę papierkową”, będącą niestety integralną częścią prowadzenia własnej działalności. Duża część obecnie funkcjonujących właścicieli firm tworzy dokumentację wypisując ręcznie rachunki, WZ, faktury i inne dokumenty. Nieustanne przepisywanie danych kontrahentów, czy wpisywanie nazw produktów na kilkuset fakturach miesięcznie zajmuje dużą ilość czasu. Istnieją jednak sposoby, aby tę pracę usprawnić i sprawić, aby była o wiele szybsza, łatwiejsza i przyjemniejsza. Jednym z nich jest wyposażenie własnego przedsiębiorstwa w program do faktur LoMag. To nieprawdopodobnie efektywny, niezawodny i wielopłaszczyznowy program. Działa szybko i bezproblemowo, a oszczędzając czas zapewnia firmie przewagę nad konkurencją. Jest to oprogramowanie intuicyjne i niezwykle proste w obsłudze. Oferuje przekrojową obsługę sprzedaży z systemem zarządzania fakturami, paragonami oraz rozliczeniami płatności. Zasadniczym zadaniem programu jest ulepszenie komunikacji w firmie i ułatwienie jakości obsługi klientów. Zapewnia ono stabilną pracę w sieci lokalnej i umożliwia pracę przez Internet, a wszystko to dzięki temu, że jest oparty na profesjonalnej bazie Microsoft SQL Server.

Program obsługuje również czytniki kodów kreskowych, urządzenia fiskalne i kolektory danych, co pozwala zaoszczędzić czas i wyeliminować czynnik błędu ludzkiego. Aby móc w sposób ciągły monitorować i zarządzać za pomocą telefonu komórkowego, program do fakturowania i magazynowania posiada, zintegrowaną z bazą LoMag, aplikację na system Android. Moduł do obsługi magazynu umożliwia automatyczne wytwarzanie dokumentów magazynowych, prowadzenie gospodarki magazynowej zarówno w ujęciu wartościowym jak również ilościowym, a także kreowanie etykiet logistycznych i całościową obsługę kodów kreskowych. Program do wystawiania faktur LoMag posiada moduł ułatwiający współpracę z klientami. Daje możliwość kompleksowej obsługi zamówień odebranych od odbiorców oraz kierowanych do dostawców wraz z możliwością tworzenia ofert. Program do faktur z magazynem daje również możliwość wykonania analizy zapotrzebowania w oparciu o zamówienia, automatyczne tworzenie dokumentacji magazynowej oraz planowanie dostaw.

Aby ułatwić fakturowanie program posiada gotowe szablony faktur w języku angielskim i rosyjskim. Dodatkowo obsługuje wszystkie waluty, a także pobiera automatycznie ich kursy z NBP. System pozwala na tworzenie faktury proforma, a po uiszczeniu przez klienta wpłaty, za pomocą jednego kliknięcia można ją zmienić w fakturę ostateczną, dodatkowo generując dokument WZ. LoMag to naprawdę bardzo prosty program do fakturowania, pozwalający jego użytkownikowi zarządzać wszystkimi rodzajami faktur. Nie tylko niezależnie definiuje stawki VAT, ale umożliwia rozliczenie podatku VAT w innej walucie niż wybrana na fakturze sprzedaży. Wystawienie faktury nie zawsze jest końcem transakcji. Często zdarza się, że dane transakcji wymagają poprawienia lub klient decyduje się na zwrotu towaru. Program do wystawiania faktur ułatwi wprowadzenie poprawek i skorygowanie wszelkich nieprawidłowości. Ponadto automatycznie wygeneruje korektę WZ, aby stan magazynu był zgodny. Program do fv LoMag automatyczne pobiera aktualne dane kontrahenta z Głównego Urzędu Statystycznego na podstawie NIP, umożliwia zdefiniowanie własnych pól opisujących klientów, towary i faktury VAT. Program posiada wizualny edytor szablonów do projektowania wszystkich rodzajów dokumentów w wybranym języku, tworzący faktury z LOGO, fotografiami i kodami kreskowymi, dający możliwość importu danych z Excela i plików tekstowych. Pełna integracja ze wszystkimi modułami LoMag pozwala na stałe kontrolowanie relacji między dokumentami, a także konfigurowanie raportów według własnych potrzeb i wysyłanie danych z tabel do Excela. Ten program do pisania faktura jest niezastąpiony z uwagi na znaczną ilość zalet. Prócz tych opisanych wyżej należą do nich: możliwość importu istniejących danych (towary, stany, kontrahenci, ..) z plików XLS, XLSX, TXT, CSV oraz konfigurowalne wydruki etykiet z kodami kreskowymi dla towarów: EAN, CODE 128, QR Code. Bardzo ważna z punktu widzenia obsługi programu jest jego intuicyjność w tworzeniu własnych wydruków dla wszelkich dokumentów oraz możliwość wykorzystania danych z bazy jak i z komputera. LoMag obsługuje także format PDF, automatycznie przesyła dokumenty na pocztę internetową klienta, a także daje możliwość kontrolowania płatności na podstawie dokumentów kasowych. Program pozwala na skonfigurowanie alarmów dla wybranych danych, jak również na dostosowanie wyglądu raportów i innych dokumentów do własnych potrzeb. Oprogramowanie LoMag daje użytkownikowi nieograniczone możliwości, co usatysfakcjonuje najbardziej wymagających klientów. Zapewni firmie wydajność i umożliwia zarządzanie dokumentacją za pomocą komórki. Opłaca się wyposażyć w niego firmę i wyprzedzić konkurencję.