×

Dancebus, limuzyna, a może clubbing? Zaplanuj swój wieczór kawalerski

Dancebus, limuzyna, a może clubbing? Zaplanuj swój wieczór kawalerski

W życiu każdego  z nas  mają miejsce  takie  przeżycia,  które przeżywamy tylko raz. Osiemnastka,  studniówka, czy wesele (oczywiście własne) nie  Powtórzą się zapewne nigdy i wszystkie łączą się z wejściem w  całkowicie  nowy, nie zawsze łatwiejszy,  rozdział życia. Najwięcej zmian  w życiu  powoduje oczywiście  zawarcie związku małżeńskiego.   Obawiają się go  przede wszystkim   faceci i utożsamiają go raczej z zakuciem w małżeńskie kajdany  niż z romantycznym wyborem wspólnej drogi życiowej  z ukochaną osobą. Aby nieco  osłodzić to wydarzenie,  przyjaciele i znajomi  pod przewodnictwem świadka organizują  zazwyczaj Panu Młodemu wieczór kawalerski. Najważniejsze jest, aby niezapomniany wieczór kawalerski  któryś  z imprezowiczów, a w szczególności  Pan Młody, pamiętał.

Nikt  zazwyczaj nie chce scenariusza rodem  ze  znanej wszystkim produkcji “Kac Vegas”. Organizując wieczór kawalerski, świadek  powinien  wziąć pod uwagę upodobania  Pana Młodego. Jedni mężczyźni  wolą  całonocnego grilla na łonie natury, inni  wędrówkę po wszystkich klubach nocnych w mieście, a jeszcze inni domową imprezę z gwoździem programu w postaci nazwijmy to “tancerki egzotycznej”.  Bez względu na to jaką formę wieczór kawalerski przybierze jedno jest  bezdyskusyjne  – popłynie  ogrom  alkoholu. Nie każdy jednak  posiada czas wolny i fajny pomysł na zorganizowanie niezapomnianego  wieczoru kawalerskiego dla swego najlepszego przyjaciela.  W takim przypadku naprawdę  opłaca się skorzystać z ofert firm, które są w tej dziedzinie prawdziwymi  mistrzami. Wystarczy wpisać  na klawiaturze komputera: “wieczór kawalerski pomysły Wrocław”, a znajdziecie  ofertę rewelacyjnej  firmy, Dream Night, która w organizacji  wyjątkowych  wieczorów kawalerskich osiągnęła mistrzostwo.  Propozycje firmy są  wyjątkowo  interesujące dla mieszkańców Wrocławia.  Należą do nich np. przejażdżka wrocławskim Dancebusem z występem profesjonalnej  tancerki erotycznej na pokładzie oraz wejściówki do klubu. Istnieje możliwość zabrania po drodze tajemniczej autostopowiczki, która okazuje się być  profesjonalną striptizerką. Tancerki erotyczne, których usługi oferuje firma zostały uznane   za najlepsze w Polsce. Na co dzień zajmują się wyczynowo  tańcem pole dance oraz fitnessem.  Każda z nich  ma w zanadrzu kilka  pobudzających wyobraźnię kostiumów i stworzy  szczególną  atmosferę. Kolejnym fajnym  pomysłem na spędzenie wieczoru kawalerskiego jest wynajęcie limuzyny, oczywiście tu również istnieje  opcja zgarnięcia po drodze tajemniczej autostopowiczki, która okazuje się być prestiżową  tancerką erotyczną.

Kierowca limuzyny czy Dancebusa może odebrać   uczestników imprezy z umówionego miejsca, zrobić kilka okrążeń  po Wrocławiu i wysadzić wszystkich na miejscu imprezy. Jeśli impreza  ma być niespodzianką dla Pana Młodego, można go na nią dowieźć w  pomysłowy sposób, który dostarczy mu mnóstwo adrenaliny.  Dwóch profesjonalnie ubranych  tajnych agentów zapuka do jego drzwi, aresztuje go i dowiezie zszokowanego  na miejsce imprezy. Dzięki wcześniej  omówionemu scenariuszowi akcja  zostanie przeprowadzona bardzo wiarygodnie.  Dla tych, którzy są zainteresowani tylko imprezowaniem Dream Night oferuje mix imprez, czyli wejściówki do kilku klubów. W ofercie  istnieje także możliwość zorganizowania  rajdu gokartami na specjalnym  wrocławskim torze. Firmie organizującej wieczór kawalerski Wrocław daje nieograniczone możliwości. Każdy znajdzie w jej ofercie coś dla siebie i z  uda się zorganizować Panu Młodemu  niepowtarzalny wieczór kawalerski!

Zainteresował Cię ten tekst? Zajrzyj tutaj: www.dreamnight.pl