×

DEZYFEKUJĄCY PROSZEK DO PRANIA Z AKTYWNYM TLENEM

DEZYFEKUJĄCY PROSZEK DO PRANIA Z AKTYWNYM TLENEM

Prezentujemy Państwu rewolucyjny środek, ułatwiający pranie odzieży roboczej. Proszek z aktywnym tlenem pomoże Państwu w zachowaniu czystości i świeżości noszonych ubrań oraz pościeli. Idealnie sprawdzi się w zakładach pracy, szpitalach, hotelach, pensjonatach, itd. Poradzi sobie z usunięciem nawet najpoważniejszych zabrudzeń, z którymi nie radzą sobie inne preparaty.

Aktywny tlen w proszkach do prania jest niezwykle cennym składnikiem. Przyczynia się do tego, że nie będą musieli Państwo prać wybranej odzieży kilka razy, aż znikną zabrudzenia. Aktywny tlen do prania to naturalna alternatywa dla chemicznych środków odplamiających. Sam składnik działa podobnie do chloru – utlenia wszelkie bakterie, wirusy i nieczystości, które wniknęły w materiał. Z tego względu często określany jest również jako dezynfekujący proszek do prania. Co istotne działanie dezynfekujące osiąga podczas prania w zaledwie 40 stopniach.

Oferowany przez nas produkt sprawdzi się zarówno podczas prania tkanin białych i kolorowych. Czyszczona z jego pomocą odzież jest sterynie czysta. Co ważne, proszek do prania dezynfekujący z aktywnym tlenem jest przyjazny dla środowiska, pozostając bezwzględną brodnią w walce z nawet najbardziej uporczywymi plamami. Proponowany przez sklep Cleantec preparat poradzi sobie z plamami po owocach, warzywach, herbacie, kawie, czerwonym winie, a nawet krwi!

Proszek dezynfekujący do prania działa w nieskomplikowany sposób. W trakcie prania, intensywnie uwalnia tlen. Jego bąbelki niwelują wszelki brud oraz plany, pozostawiając tkaninę czystą i świeżą. Przeznaczony jest do użytku profesjonalnego. Może być stosowany do usuwania zabrudzeń z tkanin białych i kolorowych. Co ważne, jest przyjazny dla różnego rodzaju tkanin, zarówno syntetycznych, jak i bawełnianych. Oferowany przez nas produkt pozostawia po sobie przyjemny, kwiatowy zapach. W naszym sklepie, proponujemy 20 kg opakowania preparatów. Jeśli chodzi o dozowanie, należy używać 15 g – 30 g na kilogram prania. Ilość proszku zależy od stopnia zabrudzenia tkaniny i twardości wody.