×

Jak zapewnić sobie płynność finansową i szansę na sukces?

Jak zapewnić sobie płynność finansową i szansę na sukces?

Leasing to coraz popularniejsza opcja pomagająca w finansowaniu pojazdu dla firm. Poza standardowym zastosowaniem, w ostatnim czasie często korzystają z oferty także osoby indywidualne. Proces polega na korzystaniu z pojazdu bez konieczności zakupu. Właścicielem produktu jest firma finansowa. W celu skorzystania z propozycji konieczne jest wpłacenie części wartości pojazdu na rzecz kapitały początkowego. W chwili zakończenia umowy klient ma do wyboru dwie opcje – zrezygnować z użytkowania bądź wykup samochodu po niższej cenie.

Na rynku działa wiele firm specjalizujących się w tej dziedzinie, jednak na szczególną uwagę zasługuje CLS. Przedsiębiorstwo z powodzeniem funkcjonuje już od15 lat. Na bieżąco zdobywa doświadczenie, które pomaga w koncentrowaniu się na potrzebach i oczekiwaniach odbiorców. Dużą zaletą oferty jest obecność kalkulatora leasingowego samochodu, dzięki któremu można w prosty sposób obliczyć ratę składki w zależności od rodzaju pojazdu. Na stornie istnieje możliwość wyboru kalkulatora rat leasingowych dla samochodów osobowych, ciężarowych, rolniczych, budowlanych, a także maszyn i urządzeń przemysłowych. Bogaty zakres asortymentu powoduje, że z oferty mogą skorzystać klienci z różnych dziedzin. Poza ów ofertą firma gwarantuje również doradztwo w obszarze:

  • Kredytów – współpraca z wieloma bankami pozwala przedsiębiorstwu dobrać rozwiązania indywidualnie dopasowane do możliwości i potrzeb, a także szansę wynegocjowania korzystnej stawki. W efekcie odbiorcy nie mają problemów z finansowaniem zakupu środków trwałych na własny bądź firmowy użytek
  • Ubezpieczeń – w tej dziedzinie CLS proponuje produkty dla z zakresu ochrony komunikacyjnej, majątkowej, firmowej oraz podróżniczej. Z takim wsparciem klient ma gwarancje najlepszego wyboru, który będzie procentował na lata ze świadomością najlepszej stawki na rynku
  • Ubezpiecz na raty – czyli zupełna nowość pozwalająca rozłożyć składkę na 11 rat w stałym oprocentowaniu. Zalety dotyczące tej propozycji znajdziesz na stronie internetowej bądź bezpośrednio w oddziale u naszych specjalistów – Kraków, Warszawa, Wrocław, Opole, Bydgoszcz.