×

Lokalizator GPS dla psa

Lokalizator GPS dla psa

Pomimo tego, że nikt nie prowadzi dokładnych statystyk i tak wiadomo, że każdego roku ginie około tysiąca psów. Zdarza się to w najróżniejszych sytuacjach, a w konsekwencji wywołuje tylko zmartwienie, płacz i rozpacz całej rodziny, a w szczególności dzieci. Czasami ma to miejsce w okolicy domu, gdy wybiegają na przykład z niezabezpieczonej posesji. W takiej sytuacji jest szansa, że nasz zwierzak prędzej czy później się odnajdzie. Niekiedy jednak gubią się podczas spacerów po lesie lub na wyjeździe wakacyjnym. Odnalezienie naszego pupila jest wtedy praktycznie niemożliwe.
Bardzo często również psy giną podczas sylwestrowej nocy. Przestraszone wybuchami różnego rodzaju petard chowają się gdzie tylko mogą, później niestety nie potrafią same odnaleźć drogi do domu.
Gdy na obroży psa znajduje się zawieszka z jego imieniem oraz adresem zamieszkania właścicieli, zazwyczaj psy trafiają z powrotem do swoich domów. Uczciwy znalazca przyprowadza bowiem psa pod adres znajdujący się na zawieszce. W sytuacji gdy jej nie ma lub zgubi się daleko od domu, trafia przeważnie do schroniska. Zdarza się także, że nasz pupil ginie bez śladu, często bowiem rasowe lub bardzo cenne psy z premedytacją zostają kradzione. Dotyczy to w dużej mierze bardzo ufnych jeszcze szczeniaków.
W takiej sytuacji niestety nie pomoże nawet zawieszka z danymi znajdująca się na obroży psa. Czy istnieje więc jakaś inna forma zabezpieczenia, która pomoże nam odnaleźć naszego pupila w każdej sytuacji?
Najlepszym zabezpieczeniem, bardzo popularnym w ostatnim czasie jest lokalizator GPS dla psa. Dzięki niemu możesz mieć nieustanną kontrolę nad swoim pupilem, niezależnie od tego gdzie się właśnie znajduje. Profesjonalne urządzenia tego typu odnajdą futrzanego przyjaciela w każdych warunkach pokazując jego lokalizację na Twoim smartfonie. Są stworzone nie tylko z myślą o psach, nadają się bowiem także idealnie dla domowych kotów. Odwiedź sklep internetowy Bezpieczna Rodzina by Locon, z pewnością znajdziesz tam satysfakcjonujące Cię rozwiązania.