×

Możliwości, jakie daje Ci SpyPhone – aplikacja podsłuch w telefonie

Możliwości, jakie daje Ci SpyPhone – aplikacja podsłuch w telefonie

W obecnych czasach spotykające nas różnego rodzaju niemiłe doświadczenia powodują, że coraz mniej zaczynamy wierzyć innym ludziom. Najczęściej takie sytuacje mają miejsce w związkach, kiedy na przykład partner lub współmałżonek nie jest z nami do końca szczery. Nie zawsze chce nam opowiadać jak mu minął dzień i gdzie był. Zdarza się też, że gdy rozmawia z kimś przez telefon wychodzi z domu, aby nikt nie słyszał o czym prowadził dialog. Nic więc dziwnego, że w takiej sytuacji przestajemy wierzyć drugiej osobie. Pierwsze co przychodzi na myśl, to podejrzenie zdrady. Co więc należałoby zrobić w takiej sytuacji? W końcu nikogo nie złapaliśmy za rękę.

Jednak wbrew pozorom nie jesteśmy zupełnie bezsilni w takiej sytuacji. Nie zdajemy sobie nawet sprawy jak szybko, niezawodnie, a przede wszystkim dyskretnie możemy skontrolować nasze podejrzenia. Wspaniałym rozwiązaniem będzie tutaj podsłuch na telefon, a dokładniej nowoczesna aplikacja Spyphone Android Expert.

Pomoże nam ona śledzić wszelkie rozmowy prowadzone przez telefon oraz wiadomości tekstowe współmałżonka. Poza tym nadajnik GPS pokazuje nam także aktualną lokalizacje podejrzanego, gdyż przeważnie każdy w obecnych czasach nosi telefon komórkowy przy sobie. Wystarczy jedynie znaleźć odpowiedni moment, aby zainstalować na śledzonym telefonie aplikację Spyphone i gotowe!
Podsłuch w telefonie działa poza tym naprawdę dyskretnie, co jest tutaj istotne. Podejrzany nie jest nawet w stanie połapać się, że jego SMS-y oraz rozmowy telefoniczne są kontrolowane, a my wiemy dokładnie jakie tematy rozmów są omawiane. Ponadto istnieje możliwość nagrywania rozmów, zarówno tych wychodzących jak i przychodzących. W przypadku potwierdzenia naszych obiekcji mogą okazać się one bardzo mocnymi dowodami.

Poza tym dzięki zainstalowanej aplikacji Spyphone możliwe jest także śledzenie na żywo osoby podejrzanej. Bardzo łatwo wywnioskujemy dzięki temu z kim dana osoba przebywa, o czym rozmawia, a nawet co robi. Możemy także nagrywać otoczenie w jakim znajduje się właściciel komórki. W tym wszystkim pomoże nam mikrofon zainstalowany w docelowym urządzeniu. Jeszcze jedną ogromną zaletą tej aplikacji jest możliwość śledzenia na żywo ekranu urządzenia.

Wymienione wyżej walory aplikacji Spyphone podsłuch telefonu to jeszcze nie wszystko co ma nam ona do zaoferowania. Jeśli chociażby nie zdążyliśmy dowiedzieć się z kim rozmawiała wcześniej podejrzana osoba, bez problemu możemy sprawdzić historię połączeń. Na dodatek możemy zobaczyć też po jakich witrynach internetowych porusza się w ciągu dnia.

Jednak podejrzenie zdrady u małżonka to nie jest jedyna sytuacja w jakiej przydaje się podsłuch do telefonu. Okazuje się bowiem, że jest to wspaniałe rozwiązanie w przedsiębiorstwie, gdy boimy się, że nasz pracownik może wynieść bardzo dyskretne informacje. Mnóstwo osób wykorzystuje aplikację Spyphone w sytuacji, gdy nie do końca wierzy zatrudnionej pomocy domowej.
Niezależnie jednak w której sytuacji obecnie jesteście. Jeśli macie wątpliwości co do wiarygodności drugiej osoby skorzystajcie z aplikacji Spyphone