×

Najlepsze pomysły na firmową imprezę integracyjną

Najlepsze pomysły na firmową imprezę integracyjną

Życiu człowieka nieustannie towarzyszą różne imprezy i okazje do świętowania. Najpopularniejsze z nich i oczywiście przydarzające się najczęściej to urodziny i imieniny. Znacznie rzadziej zdarzają się imprezy integracyjne, wieczory kawalerskie i panieńskie. Chcąc zorganizować którąś z tych imprez trzymamy się zazwyczaj tradycyjnego schematu. Zastawiamy stół, zapraszamy gości, przygotowujemy domową imprezę. Warto jednak chociaż przez chwilę pomyśleć o tym, czy najbliższej imprezy nie urządzić w zupełnie inny sposób.
Rewelacyjną ofertę na organizację różnych imprez w niecodzienny sposób posiada firma Alfa Laser Game z Łodzi. Oferuje ona różnego rodzaju laserowe rozgrywki nastawione na aktywność fizyczną. Jest to wspaniała alternatywa dla tradycyjnego paintballa. Rozgrywka jest prowadzona na arenie o powierzchni ponad 400 m2, stworzonej w klimacie przypominającym scenerię popularnych gier komputerowych. Znajdują sie tam labirynty, tajemnicze przejścia, beczki, kraty, rury, łańcuchy, a wszystko to otacza tajemniczy półmrok. Ponadto atmosferę wprost z gier komputerowych utrzymuje oświetlenie, różnego rodzaju efekty wizualne i delikatnie unosząca się mgła. Efekt dopełnia nastrojowa muzyka.


Urodziny dla dzieci Łódź, zorganizowane w takim miejscu z pewnością będą niezapomnianym przeżyciem. Laser arena pozwala na interaktywną rozrywkę bez użycia pocisków, a zamiast nich karabin emituje jedynie wiązki laserowe. Gra przeznaczona jest dla każdego, kto ukończył sześć lat. Wspólna zabawa z rówieśnikami, rozwijająca celność, koncentrację i poczuci równowagi jest doskonałą alternatywą jeśli chodzi o domowe imprezy urodzinowe Łódź.
Jeśli chodzi o urodziny dziecka Łódź, dużą frajdę może sprawić także laserowy labirynt rodem z “Mission Impossible”. Zadaniem uczestnika jest oczywiście przedostanie się na drugi koniec pomieszczenia, nie dotykając żadnej z wiązek lasera, jednak jest to prawdziwe wyzwanie. Organizatorzy dokładają wszelkich starań, aby Laser  Room był pełen zasadzek o zmuszał do prawdziwej gimnastyki. Urodziny Łódź w takim miejscu to świetna zabawa. Czołganie się, przeskakiwanie czy przejście obok, nad lub pod wiązkami lasera, wszelkie techniki są dozwolone, a każdy z uczestników otrzymuje trzy próby przejścia. Wiązki laserowe emitowane przez wszystkie sprzęty są całkowicie bezpieczne dla zdrowia i oczu, dlatego też można bez obawy świętować w ten sposób urodziny dziecka Łódź. W zabawie mogą uczestniczyć wszyscy, którzy ukończyli czwarty rok życia! W skład pakietu urodzinowego wchodzi wynajem sali na wyłączny użytek klienta, wynajem salki okolicznościowej, gry w zależności od wybranej opcji, animatorzy, zdjęcia. W jednej grze laser game może brać udział 12 osób. Dla pozostałych uczestników czekających na swoją kolej Alfa Laser Game zapewnia atrakcje dodatkowe. Jeżeli nie masz pomysłu na urodziny, brakuje Ci czasu na przygotowanie tortu, poczęstunku, zaproszeń, oprawy przyjęcia urodzinowego – żaden problem! Organizatorzy  całościowo zajmą się oprawą urodzin dla Twojego dziecka.


W podobnym zakresie Alfa Laser Game może zorganizować wieczory kawalerskie Łódź i wieczory panieńskie Łódź. To dobry sposób na ich spędzenie dla tych, którzy preferują aktywny tryb życia. Alfa Laser Game  dokłada wszelkich starań, by były one pełne niezapomnianych i wyjątkowych, spędzonych wspólnie chwil. Wybór laserowego paintballa to wspaniały pomysł, gdyż aktywność ta wyzwala adrenalinę i pozwala na chwilę przenieść się w świat gier komputerowych. Co istotne, zabawa nie pozostawia żadnych śladów na ciele. Grając w laserowego paintballa nie trzeba obawiać się siniaków czy obitej skóry. Wszelkie sprzęty działają całkowicie bezpociskowo, a karabiny, których używają gracze emitują jedynie wiązki lasera, za pomocą których obierany zostaje cel. Dzięki specjalnym scenariuszom gier można uatrakcyjnić  wieczór równie ciekawie dla Pana Młodego, jak i dla Panny Młodej. Ogromna hala, zupełnie inny sprzęt do rozgrywek, profesjonalne podejście, miła atmosfera, to wszystko sprawi, że będziecie wspominali ten wieczór przez długi czas!
Imprezy integracyjne Łódź to nieodłączna część życia każdej firmy. Nie zawsze muszą to być jednak formalne i nudne spotkania – coraz częściej szefowie i pracownicy postanawiają postawić na znacznie bardziej atrakcyjną formę rozrywki. Świetnym pomysłem na imprezy firmowe Łódź jest laserowy paintball. Dostarcza on nie tylko radości ze wspólnie spędzonego czasu, ale też sporą dawkę adrenaliny. Dzięki temu pozwala członkom firmy nie tylko na integrację, ale i na odstresowanie. Alfa Laser Game organizuje również imprezy plenerowe w specjalnym namiocie-labiryncie w każdym miejscu, wedle indywidualnych upodobań klientów. Paintball laserowy to rozrywka, na którą każdy może sobie pozwolić. Nie grozi nikomu nabicie sobie siniaków, nikt nie zostanie również poobijany przez pociski. Gra oparta jest na wiązkach lasera, które strzelają ze specjalnie do tego skonstruowanych karabinów. Dzięki nieinwazyjności, ta forma paintballa jest szczególnie doceniana przez panie oraz przez dzieci. Laser arena to świetne miejsce na spotkanie integracyjne, ale też na wyjście ze znajomymi, wieczór kawalerski czy rodzinną zabawę. Wspólne wyjście i możliwość zintegrowanej zabawy to bardzo dobra alternatywa dla czasu spędzonego przed komputerem. Mając świadomość możliwości, jakie daje gra w paintball i jej połączenie z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, Alfa Laser Game stworzyła jedyne w swoim rodzaju miejsce, które łączy jedne z najbardziej popularnych rozrywek, dostarcza wyjątkowych emocji, wzmaga produkcję adrenaliny i prowokuje do obmyślania taktyk, dzięki czemu wspomaga rozwój logicznego i strategicznego myślenia.