×

Najszybszy Internet wśród sieci komórkowych

Najszybszy Internet wśród sieci komórkowych

Ranking prędkości Internetu sieci komórkowych 2017

W dzisiejszych czasach każdy operator sieci komórkowej ma w swojej ofercie dostęp do Internetu.  Możemy mieć go wszędzie. W swoim smartfonie, swoim tablecie czy komputerze.  W naszych telefonach komórkowych możemy liczyć na obsługę Internetu LTE.

Kto oferuje najszybsze połączenie internetowe?

PLUS – Otóż na pierwszym miejscu znalazł się operator sieci Plus.  Można zakupić go za 9 oraz za 15 złotych. Następnie, aby zwiększać czas użytkowania oraz wielkość Internetu musimy dokonywać odpowiednio wysokich doładowań.  Każde doładowanie w Plusie uwzględnia dodatkowy bonus w postaci liczby Gigabajtów do wykorzystania. Niestety nie mamy możliwości wykupienia nielimitowanych danych internetowych. Średnia szybkość podczas pobierania danych wynosi około 32,52 MB/s.

PLAY – Na drugim miejscu zakwalifikował się operator sieci Play również z Internetem LTE. Swój starter z Internetem możemy mieć już od kwoty 9 złotych. W zależności ile Gigabajtów jest nam potrzebne, Play starał się dopasować do naszych potrzeb. Wybierając 25 GB za 50 złotych, dostęp do Internetu mamy ważny przez jeden rok. Oferowany jest wtedy ultraszybki Internet LTE. Istnieje tutaj możliwość wykupienia nielimitowanego dostępu do Internetu. Jego prędkość przy pobieraniu może sięgać nawet 262 Mb/s.

T-MOBILE – jest to kolejna sieć komórkowa, gdzie możemy nabyć dostęp do Internetu.  Jeżeli zdecydujemy się na Internet bez urządzenia najmniejsza miesięczna opłata wynosi 29, 99 zł. Dostajemy wtedy 30 gigabajtów Internetu. Podpisujemy umowę na 18 miesięcy.  Internet LTE nabyć możemy już za 79,99 złotych. W tej opcji średnia prędkość pobierania danych wynosi około 27, 8 Mb/s.

ORANGE – w ich ofercie, znaleźć możemy pakiet Orange światłowód. Łączy on trzy rzeczy. Internet, telewizję oraz telefon. Skupmy się jednak na samym Internecie. Wybierając taką opcję, możemy zyskać 100 Mb/s.  Jeżeli zdecydujemy się na Internet LTE od Orange za 20 Gigabajtów zapłacimy około 40 złotych. Średnia prędkość pobierania danych poprzez Internet LTE od Orange wynosi około 23, 86 Mb/s.