×

Naprawy smartfonów we Wrocławiu. Warto wiedzieć!

Naprawy smartfonów we Wrocławiu. Warto wiedzieć!

Czy nie zdarzyło Ci się kiedykolwiek zalać swojego iPhone’a? Czy też spotkało go jakieś inne uszkodzenie mechaniczne albo chociażby stłuczona szybka, o którą nietrudno? Żyjemy w czasach, że mnóstwo ludzi nie potrafi normalnie funkcjonować bez swojego smartfona. Urządzenia te nie służą nam bowiem wyłącznie do wykonywania połączeń jak zwykłe telefony komórkowe jeszcze kilkanaście lat temu. Posiadają mnóstwo dodatkowych funkcji, a każdy dzięki nim ma non stop dostęp do internetu. Jednak gdy urządzenie to się nagle zepsuje ludzie wpadają zazwyczaj w panikę. Większość z nas nie wie nawet gdzie szukać wtedy pomocy i czy ktoś w ogóle naprawia takie uszkodzenia.

Bardzo dobrą firmą internetową, mającą również siedzibę stacjonarną w Poznaniu, Wrocławiu i w Krakowie jest iClinica. Zajmuje się ona naprawą sprzętu na terenie całej Polski już od 2009 roku. Posiada bardzo dużo zadowolonych klientów, którzy chętnie ją polecają. Firma ta serwisuje nie tylko smartfony, ale także odtwarzacze muzyczne czy tablety. W ramach czynności pogwarancyjnych zajmuje się także komputerami. Wymiana w smartfonie takich elementów jak: szybka, wyświetlacz, obudowa, antena, mikrofon, bateria czy złącza ładowania nie stanowią dla niej żadnego problemu, podobnie jak czyszczenie po zalaniu.

Na wszystkie dokonane w firmie iClinica naprawy udzielana jest gwarancja od 3 do 6 miesięcy. Naprawa iphone Wrocław jest szybka i profesjonalna, a wszystkie montowane części są oryginalne. Firma jest do dyspozycji swoich klientów pięć dni w tygodniu we wszystkich stacjonarnych punktach serwisowych. Dla osób z innych miast pozostaje do dyspozycji pod numerem telefonu oraz wypełniając formularz na stronie można skorzystać z opcji darmowej wysyłki i tym sposobem wysłać do serwisu uszkodzone urządzenie. Aktualny status zlecenia można w każdym momencie sprawdzić na stronie internetowej firmy. Do każdego zlecenia firma podchodzi indywidualnie i stara się pomóc wszystkim urządzeniom, które są oznakowane jabłuszkiem.