×

Ośrodek wypoczynkowy na Mazurach oferuje szeroką gamę atrakcji!

Ośrodek wypoczynkowy na Mazurach oferuje szeroką gamę atrakcji!

Okres zimowy kojarzy nam się przeważnie z wyjazdem w góry oraz uprawianiem sportów zimowych. To czas, w którym prawie każdy marzy o spędzeniu choćby paru dni pośród pokrytych śniegiem szczytów górskich. Mało jest osób, które myślą wtedy o zaplanowaniu letniego urlopu. Często zdarza się, że wraz z nadejściem słonecznych i gorących dni stwierdzamy, że najwyższy czas zaplanować letni urlop. Niestety zazwyczaj okazuje się, że za późno już na spędzenie urlopu w wymarzonym miejscu, ponieważ ci bardziej przezorni zapewnili już danemu hotelowi czy ośrodkowi wypoczynkowemu komplet rezerwacji. Po długich i jałowych poszukiwaniach miejsc noclegowych w interesującym nas miejscu, jesteśmy zmuszeni niestety wziąć to, co zostało. Kończy się to najczęściej urlopem spędzony na codziennych, kilkukilometrowych, rodzinnych wędrówkach z miejsca noclegu na plażę, z bagażem w postaci dmuchanego koła do pływania, wiaderek i foremek dla pociech, leżaka, koca, ręczników, torby z przekąskami i Bóg wie czym jeszcze.

Często podczas wakacji mamy okazję oglądać taki widok, a jeszcze gorzej jeśli sami go przedstawiamy, Ciężko nazwać tak spędzony urlop urlopem wypoczynkowym. Jednak wcale nie musi tak być. Jeszcze zimą należy zastanowić się, gdzie chcielibyśmy spędzić letnie wakacje. Można wtedy nie tylko zarezerwować termin w naprawdę malowniczych miejscach, ale także znając cenę pobytu, zaplanować domowy budżet tak, aby móc skorzystać ze wszystkich dostępnych tam atrakcji. Warto zdecydować się na sprawdzony i wiarygodny ośrodek wypoczynkowy, który posiada bogatą ofertę zarówno dla urlopowiczów pragnących się zrelaksować jak i dla tych preferujących aktywny wypoczynek. Jednym z takich właśnie miejsc jest z pewnością mazurski Ośrodek Wczasowy HELENA. Znajduje się on w bardzo wyjątkowym miejscu nad słynącym z przejrzystości jeziorem Gołdopiwo. Jezioro i jego okolice objęte są strefą ciszy, co umożliwia urlopowiczom prawdziwy odpoczynek wśród urokliwej mazurskiej przyrody. Mazury w odróżnieniu od przepełnionych nadbałtyckich plaż i większych górskich miejscowości, pozwalają odetchnąć i dają wiele możliwości dla osób zdecydowanych na spędzenie tam wakacji. Ośrodek Wczasowy HELENA leży w samym ich centrum – krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Aby zorganizować sobie pobyt w tym właśnie miejscu wystarczy jedynie wpisać w wyszukiwarce: ośrodek wczasowy Mazury lub ośrodek wypoczynkowy Mazury.

Każdy, kto spędzał tam urlop może polecić go z całą odpowiedzialnością. Na infrastrukturę ośrodka składają się 2 budynki hotelowe, domki letniskowe oraz miejsca umożliwiające aktywny wypoczynek jak choćby boisko do koszykówki, czy plac zabaw dla najmłodszych. W budynkach jest także siłownia, kręgielnia, pokój zabaw dla dzieci, sauna i jacuzzi Ośrodek posiada własną linię brzegową, wypożyczalnię sprzętu wodnego oraz miejsce na grilla i ognisko. Wieczory można przyjemnie spędzić w kawiarni z tarasem widokowym lub sali kominkowej z barkiem. Teren ośrodka to idealne miejsce dla miłośników spacerów. Zadrzewienia, krzewy ozdobne oraz zaciszne altanki z ławeczkami tworzą niezapomniany klimat. Ośrodek Wypoczynkowy HELENA to naprawdę cudowne miejsce, które gwarantuje prawdziwy relaks wśród przyrody z dala od miasta. Każdy odnajdzie tam na pewno coś dla siebie.