×

Planujesz remont łazienki? Kabina prysznicowa czy wanna wolnostojąca?

Planujesz remont łazienki? Kabina prysznicowa czy wanna wolnostojąca?

Remont sypialni czy salonu zazwyczaj przychodzi nam dość łatwo. Wystarczy bowiem zmienić kolor ścian, położyć tapetę lub zainwestować w nowe meble i od razu widać efekt!
Niestety remont łazienki czy kuchni nigdy nie należał do prostych decyzji. Pomysłów na aranżację tych pomieszczeń oraz dostępnych rozwiązań z nimi związanych jest obecnie bardzo dużo. W dodatku w ofertach firm zajmujących się wyposażeniem łazienek znajdziemy dosłownie wszystko, dzięki czemu możemy je wyremontować od początku do końca. Znajdziemy tam bowiem nie tylko różnego rodzaju kafelki na ścianę, ale także szeroki wybór wyposażenia.
Czasami jednak decydując się jedynie na zmianę mebli, często niestety kończy się to również kuciem starych kafelek i wyborem nowych. Dlatego przeważnie z tego względu remontujemy ją raz na kilka, a nawet kilkanaście lat. Warto przed rozpoczęciem całego remontu dobrze zastanowić się jaki efekt końcowy chcemy uzyskać, aby przez następne kila bądź kilkanaście lat nadal satysfakcjonował nas wygląd naszej łazienki.
Dobry projekt jest tutaj kluczowym rozwiązaniem. Musimy się bowiem dobrze zastanowić jakie kafelki i materiały wykończeniowe wybrać. Jednak remont łazienki to nie tylko wymiana kafelek czy glazury. Zazwyczaj skłaniają nas do niego inne przesłanki, stwierdzamy bowiem, że już najwyższy czas na zmianę wanny czy umywalki na nowe lub zainstalowanie dodatkowo kabiny prysznicowej. Jednak nie do wszystkich łazienek możemy wstawić zarówno kabinę prysznicową jak i wannę, w związku z tym musimy dobrze zastanowić się, które rozwiązanie będzie nam bardziej potrzebne.
Szeroki asortyment produktów związany z wyposażeniem łazienek posiada firma Swiss-Liniger z Warszawy. W swojej ofercie mają nie tylko nowoczesne kabiny prysznicowe liniger pasujące do niewielkich łazienek, ale również nietypowe, eleganckie, wolno-stojące wanny stworzone do większych przestrzeni. Nieszablonowe, ceramiczne umywalki z pewnością zwrócą uwagę niejednej osoby, która zechce mieć wyjątkowe wyposażenie właśnie w swojej łazience. Jeśli więc planujecie remont łazienki z pewnością powinniście obejrzeć ofertę firmy Swiss-Liniger.