Szatnie przeznaczone dla pracowników

Każda firma zatrudniająca pracowników powinna wyposażyć się w metalowe szatnie. Jest to rozwiązanie, które zapewnia komfort i bezpieczeństwo podczas pracy. Osoba pracująca może pozostawić swoje rzeczy i nie martwić się, że zostaną skradzione. Najczęściej pracodawca wyznacza konkretne pomieszczenie, w którym montuje szafki. W zależności od miejsca wykorzystywane są inne rozwiązania. Lobby sklep w odpowiedzi na to zapotrzebowanie stworzył bogatą ofertę składającą się z następujących produktów:

  • Szafa otwarta model SZOS 0 – jest to przestronny model, w którym znajduje się otwarta przestrzeń wyposażona w element na wieszaki. W tym miejscu pracownicy mogą zostawić kurtki, bluzy oraz płaszcze. Brak drzwi pozwala na dopływ powietrza, a co za tym idzie zachowana jest wymagana higiena. Dla osób posiadających cenne drobiazgi przeznaczone są niewielkich rozmiarów półki zamykane na klucz. Produkt posiada drewnianą ławkę, która ma gwarantować bezproblemową zmianę odzieży. Pod ławką znajduje się miejsce tworzące półkę na buty.
  • Szafa otwarta model SZOS 10 – jest to rozwiązanie bardzo zbliżone do swojego poprzednika. Różni się przede wszystkim zastosowaniem większej ilości półek zabezpieczonych zamkiem. Ławka wykonana jest w tym przypadku zarówno z elementów drewnianych, jak i metalowych.
  • Szafa otwarta model SZOS 15 – produkt wyposażony jest w 15 skrytek zamykanych na klucz, w której osoby pracujące mogą pozostawić cenne dla siebie rzeczy. Ponadto do ich użytku przeznaczona jest otwarta przestrzeń, w której znajduje się uchwyt na wieszaki. Jest to idealne miejsce na przechowanie odzieży wierzchniej. Stała cyrkulacja powietrza sprawia, że ubrania są cały czas świeże.
  • Szafa otwarta model SZOS 5 – preferowana do małych pomieszczeń. Ilość skrytek posiadających zamek wynosi w tym przypadku 5 sztuk. Poza tym podobnie jak przy pozostałych propozycjach istnieje możliwość powieszenia swoich ubrań na wieszakach. Producent wykorzystał rozwiązanie w postaci nachylenia półki na buty. W ten sposób wyjmowanie i wkładanie butów jest bezproblemowe.

Wszystkie szatnie otwarte budujące asortyment firmy wykonane są z solidnego tworzywa. Podczas produkcji zadbano o najwyższe standardy wykonania, a to wszystko w trosce o bezpieczne i długoletnie użytkowanie. Projekty tworzone są w oparciu klasyczny styl, co sprawia, że idealnie wpasowują się do niemal każdego pomieszczenia. Klient ma do wyboru jeden z 16 kolorów. Mnogość propozycji i koncentracja na potrzebach i oczekiwaniach odbiorców sprawia, że każdy z łatwością odnajdzie produkt dla siebie.