×

Szybka pożyczka online na konto

Szybka pożyczka online na konto

Bardzo często podejmowanymi świadczeniami finansowymi w dzisiejszych czasach, zarówno w bankach jak i w parabankach są pożyczki gotówkowe. Głównie są brane z powodu niewystarczających środków pieniężnych, gdy pojawiają się na przykład niespodziewane wydatki.
Niekiedy jednak do sięgania po nie zachęcają nas inne rzeczy. Mowa mianowicie o interesującym oprocentowaniu, wydłużonym okresie spłaty czy często pojawiających się ostatnio dodatkowych bonusach wynikających z wzięcia kredytu. Pozwalają nam one na przykład na nieplanowany wcześniej wakacyjny wyjazd, mimo że nie mieliśmy jeszcze zaoszczędzonych na ten cel pieniędzy. Jeśli nie posiadamy stałego źródła dochodu, a co za tym idzie mamy niestabilną sytuację finansową, żaden bank nie udzieli nam kredytu gotówkowego.

Kredyt w banku mogą otrzymać bowiem jedynie osoby spełniające określone warunki. Nie dość, że muszą mieć do tego określoną zdolność kredytową, to przeważnie powinni mieć też założony rachunek w banku, w którym chcą dostać pożyczkę. W związku z tym często zakładają go na potrzeby chwili. Zwykle kończy się to tym, że nawet po spłacie kredytu pozostaje nam w banku rachunek, za który bank i tak pobiera comiesięczne opłaty.
Powoduje to, że w takiej sytuacji ludzie częściej korzystają z pomocy firmy pozabankowej oferującej pożyczki gotówkowe. Dzięki niej w krótkim czasie otrzymamy zastrzyk gotówki na swoje nieoczekiwane wydatki, wyjazd wakacyjny lub nowy samochód.
Z wielu prowadzonych badań wynika, że wiele osób decyduje się na wzięcie kredytu gotówkowego właśnie z firmy pozabankowej, mimo, że posiada stałą pracę. Wynika to głównie z mniejszej liczby formalności, których nie jesteśmy w stanie pominąć w przypadku brania kredytu w banku.

Pożyczka online na konto naprawdę szybkie i proste rozwiązanie. Na początku musimy wpisać potrzebną kwotę oraz zaznaczyć satysfakcjonujący nas okres spłaty. W kolejnym kroku musimy jedynie przejść krótką procedurę weryfikacyjną.
Jeśli okaże się, że posiadamy konto bankowe w tym samym banku co firma od której pożyczamy pieniądze, to jeszcze lepiej. Nie będziemy musieli bowiem kilka dni czekać na przelew, a pieniądze zaraz po weryfikacji naszych danych otrzymamy na konto.
Oprócz tego nie musimy iść tam osobiście, tak jak w przypadku banku, w którym chcielibyśmy wziąć kredyt. W firmie pozabankowej wszelkie formalności możemy bowiem dopełnić przez internet. Tym bardzie, że kuszą nas one naprawdę niewielkimi kosztami przy bardzo niskiej ilości formalności.
Jeśli też potrzebujesz szybkiego kredytu na nieprzewidziane wydatki, nie musisz iść w tym celu od razu do najbliższego banku. W Polsce działa bowiem obecnie ponad sześćdziesiąt przedsiębiorstw, które na co dzień zajmują się udzielaniem kredytów.
Są to nie tylko starzy wyjadacze będący na rynku już wiele długich lat, ale także nowe przedsiębiorstwa, które dopiero niedawno wkroczyły na polski rynek kredytów gotówkowych. Dzięki nim bez wychodzenia z domu i zbędnych formalności, do tego w klika minut możesz otrzymać szybka pożyczkę gotówkową.