×

Wczasy w górach? Wybierz odpowiedni pensjonat

Wczasy w górach? Wybierz odpowiedni pensjonat

Należycie do grona ludzi, które nie lubią spędzać urlopu nad morzem jak statystyczny Polak, a preferujecie za to aktywny wypoczynek w górach?

Wspaniałe widoki, przyjemny, górski klimat oraz czyste, świeże powietrze z pewnością poprawiają nasze samopoczucie. Do tego urlop w górach dostarcza nam mnóstwo atrakcji. Kto już spędzał go w taki właśnie sposób z pewnością będzie chciał wrócić tutaj ponownie.

Bardzo ważne jednak, aby przy tak aktywnym wypoczynku znaleźć również odpowiedni pensjonat o wysokim satysfakcjonującym nas standardzie. Dzięki czemu z przyjemnością będziemy do niego wracać po całym dniu spędzonym na stokach górskich czy szlakach turystycznych. Istotne także, aby zapewniał nam wiele rozrywek podczas deszczowych dni, kiedy nie będziemy mieli możliwości wyruszyć na górskie szlaki. Tym bardziej jeśli wybieramy się na urlop z jeszcze małymi dziećmi i wiadomo, że nie będziemy mogli wypuszczać na zbyt długie wędrówki.

Godnym polecenia miejscem o bardzo wysokim standardzie jest niewątpliwie Pensjonat Willa Szarotka mieszczący się w Kluszkowcach przy ulicy Pienińskiej. Hotel ten posiada aż 75 miejsc noclegowych, które w zależności od potrzeb turystów są dostępne w pokojach dwu, trzy lub czteroosobowych. W każdym z nich jest zagwarantowany własny węzeł sanitarny oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Wyposażone są również w radio oraz TV SAT. Na terenie obiektu znajduje się także sala rekreacyjna, sala konferencyjna, telewizyjna oraz oczywiście jadalnia, która zapewnia swoim gościom domową smaczną oraz regionalną kuchnię. Obsługa pensjonatu pomaga także zorganizować im czas wolny. Hotel posiada też duży, bezpłatny parking dla swoich gości.

Obiekt ten jest położony blisko wielu ciekawych szlaków turystycznych, co jest niewątpliwie jego wielkim atutem. Z większości pokoi możemy podziwiać w dodatku bardzo piękne widoki, gdyż widać z nich Tatry oraz Jezioro Czartoryskie.

Oprócz gości indywidualnych w tym rodzin z dziećmi oferuje również pokoje grupom zorganizowanym, takim jak obozy, kolonie czy wycieczki szkolne.