×

Wineo salt oak – nowoczesne rozwiązania podłogowe dla Twojego wnętrza!

Wineo salt oak – nowoczesne rozwiązania podłogowe dla Twojego wnętrza!

W ostatnim czasie wraz ze zmieniającymi się trendami związanymi z wykończeniami podłóg można zauważyć, że wiele firm z tej branży diametralnie przebudowało swoje kolekcje. Dzięki temu podążają oni za modą i mogą zaoferować swoim klientom wyłącznie topowe rozwiązania. Jest to również najlepszy dowód na to, że nawet w temacie wykończeń podłóg świat nie stoi w miejscu. Można również zauważyć, że popularność określonych wzorów i kolorów wśród paneli zależy głównie od powodzenia określonych gatunków drewna.

Dzięki temu po wielu latach królowania drewna egzotycznego przyszła z powrotem pora na gatunki krajowe. Można wręcz zauważyć, że wśród klientów wzrosło zainteresowanie podłogami drewnianymi w kolorze dębu. W konsekwencji tego kolory nawiązujące do naturalnego drewna są coraz częściej wybierane we wzorach wykładzin winylowych oraz paneli podłogowych.

Tym samym do łask powróciły klasyczne rozwiązania jakimi są panele dębowe bądź bukowe, w dodatku z bardzo wyraźną strukturą. Królują tutaj kolory jasne w ciepłych odcieniach, które mają wiernie odzwierciedlać prawdziwe drewno dębowe. Niewątpliwie będą one wspaniale pasować zarówno do nowoczesnych jak i standardowych stylów aranżacji wnętrz.

Pojawiły się jednak w nowej odsłonie, jaką jest na przykład podłoga panelowa Wineo salt oak – dąb solny. Wyglądem odzwierciedla ona prawdziwe drewno, w dodatku jest to rozwiązanie o bardzo dobrych parametrach i wysokiej klasie ścieralności. Można wręcz się pomylić i pomyśleć, że jest to prawdziwy parkiet dębowy. Od tradycyjnych paneli w kolorze dębu wyróżnia je jednak oprócz odcienia bardzo popularna ostatnimi czasy V-fuga. W dodatku jest ona widoczna na wszystkich krawędziach paneli. Poza tym można zauważyć na nich wierne odzwierciedlenie prawdziwych, spękanych sęków.

Jeśli również chcecie mieć topowe rozwiązania w swoich wnętrzach wybierzcie rozwiązanie jakim są panele Wineo dąb solny. Znajdziecie je z pewnością w szerokiej ofercie produktów sklepu internetowego Podłogi24.net.