×

Legalni bukmacherzy w Polsce

Legalni bukmacherzy w Polsce

Gry hazardowe są bardzo znane i dość popularne na całym świecie. Bez wątpienia większość ludzi w swoim życiu miała do czynienia z obstawianiem wyników lotto, czy wyników meczów. Co odważniejsi być może grali w kasynie. Jak wiadomo gry hazardowe są ryzykowne dla naszych funduszy, jednak są osoby, które lubią ryzyko.

Legalnie działający bukmacherzy

W tym momencie w Polsce mamy dziewięciu legalnych bukmacherów. Każdy legalnie działający bukmacher musi posiadać licencję, która pozwala mu na prowadzenie zakładów bukmacherskich w naszym kraju. Każdy legalnie działający w Polsce bukmacher ma pozwolenie od Ministra Finansów.

Oto lista legalnych polskich bukmacherów:

Cherry Online Polska
TotalBet
Milenium
Star – Typ Sport
Forbet
LV Bet
Totolotek
Fortuna
E-toto

Historia ustawy hazardowej

W 2017 roku weszła w życie tak zwana nowa ustawa hazardowa. Wprowadziła ona mnóstwo zamieszania na rynku bukmacherskim. Wiele dotychczas działających zakładów musiało zlikwidować swoją działalność. Zakłady, które chciały się utrzymać na rynku musiały spełnić szereg wymagań postawionych przez rząd. Te wymagania były bardzo wygórowane. Na rynku niedługo po wejściu tej ustawy pozostało tylko siedmiu bukmacherów działających w sposób legalny.

Obstawiaj u legalnych bukmacherów

Pamiętaj, że gdy decydujesz się na grę u bukmachera powinieneś sprawdzić czy jest on legalny. W przypadku korzystania z usług bukmacherów nielegalnych możesz zrobić sobie sporo kłopotów. Warto wiedzieć, że gra u bukmacherów zagranicznych nie jest legalna w Polsce.

Warunki, które musi spełnić legalny bukmacher

Zgodę na prowadzenia zakładów bukmacherskich wydać musi Minister Finansów. Legalnie bukmacherzy w Polsce pobierają 12 % podatek od każdego zawartego zakładu. Gdy wygrana przekracza 2200 złotych, dodatkowo należy opłacić 10 % od wygranej. Jeżeli nie masz pewności, czy dany bukmacher działa legalnie, sprawdź, czy znajduje się na liście ministerstwa finansów.
Pamiętaj, że grając w zakładach bukmacherskich należy dbać, żeby odbywało się to zgodnie z prawem. Prawa należy przestrzegać ze względu na własną moralność, jak i bezpieczeństwo. Za nieprzestrzeganie ustawy hazardowej mogą grozić różne konsekwencje.

Gdzie znaleźć informacje o legalnym obstawianiu?

Chcesz znaleźć typy dnia, lub chcesz wiedzieć jak wygląda aktualna sts oferta? Zajrzyj na portal z informacjami na temat Polskich, legalnych bukmacherów Betun.pl