×

Planujesz imprezę rodzinną, firmową lub inną uroczystość? Sprawdź polecany zajazd k. Krakowa

Planujesz imprezę rodzinną, firmową lub inną uroczystość? Sprawdź polecany zajazd k. Krakowa

Nareszcie po latach chcesz urządzić spotkanie z całą rodziną? Szukasz urokliwego miejsca, zajazdu z możliwością noclegu, w którym cała rodzina będzie się świetnie bawić i miło spędzicie wspólnie czas? A może szukasz miejsca, gdzie urządzisz integracyjną imprezę firmową, którą pracownicy zapamiętają na zawsze? A może chcesz w pięknej restauracji z pysznym jedzeniem wyprawić dziecku chrzciny, albo zorganizować wesele?!

Odpowiedź jest jedna – Zajazd Krakowiacy i Górale!

Odwiedź stronę zajazdu i sprawdź bogatą ofertę! http://krakowiacyigorale.pl

Co znajdziesz w ofercie zajazdu?

Organizacja wesel Krzyszkowice, Myślenice,

Organizacja chrzcin,

Imprezy rodzinne, imprezy okolicznościowe, imprezy zorganizowane przez sam zajazd (jak Mikołajki czy Sylwester),

Wspaniałe biesiady plenerowe z grillem i ogniskiem,

Imprezy firmowe

Tutaj nie tylko wszyscy, niezależnie od wieku będą się znakomicie bawić, ale przede wszystkim pysznie zjedzą! Zajazd bowiem sam przygotowuje wypieki, weliny czy przetwory garmażeryjne z których korzysta w kuchni.

Ponad to, wszystkie gotowe wypieki, pierogi, torty, ciast,a wędliny, dżemy, konfitury itp. możecie kupić poprzez stronę internetową – z dostawą do domu!

Jeżeli więc szukasz miejsca, w którym będziesz mógł zorganizować imprezę – niezależnie od formy – to miejsce jest dla Ciebie, Twojej rodziny, Twoich gości, Twoich pracowników!

Odwiedzając stronę, na zdjęciach możesz zobaczyć jak przytulne jest to miejsce, jaki ma klimat… od razu poczujesz panującą tu atmosferę – rodzinną, miłą, w której odpoczniesz i zapomnisz o codziennych problemach. Miejsce to, jest wyjątkowo magiczne, niemalże każdy odwiedzający Zajazd gość – wraca tutaj – czy to na imprezę, czy po prostu przejazdem – by zjeść, odpocząć, odetchnąć…

Zajazd znajduje się tuż przy Zakopiance, nie jest tu ciężko trafić a okolica jest wyjątkowo malownicza i urokliwa.

Czeka Cię tu nie tylko pyszne jedzenie i wspaniała atmosfera, ale również muzyka na żywo, ciekawe imprezy tematyczne, a właściciele zawsze otwarci są na propozycje organizowania ciekawych imprez – specjalnie dla Ciebie, dla Twoich bliskich, znajomych czy pracowników. Przekonaj się sam, jakim doskonałym wyborem może okazać się wybór Zajazdu Krakowiacy i Górale – na spędzenie tutaj wolnego czasu!