×

Potrzebujesz gotówki? Wejdź na Getmoney

Potrzebujesz gotówki? Wejdź na Getmoney

Każdy z nas z pewnością choć raz w swoim życiu znalazł się w sytuacji, w której przydałby się dodatkowy zastrzyk gotówki. Najczęściej jest on potrzebny na wyjazd wakacyjny, przed świętami, czasami na remont lub w sytuacji gdy „wyskoczy” jakiś nieoczekiwany wydatek. Jeśli są to niewielkie sumy pieniędzy często wybawiają nas z opresji bliscy znajomi czy rodzina. Jednak jeśli zdarza się to kolejny raz z rzędu lub suma pieniędzy jest dosyć pokaźna, nie zawsze chcemy iść po pomoc do przyjaciół. Tym bardziej, że nie zawsze mogą być w posiadaniu satysfakcjonującej nas sumy pieniędzy.

Na szczęście na każdym rogu znajdziemy pełno ogłoszeń przeróżnych firm trudniących się w udzielaniu różnego rodzaju pożyczek gotówkowych. Poza tym każdy z nas ma z pewnością przepełnioną nimi również i skrzynkę mailową, a reklamy telewizyjne także nie szczędzą nam ofert związanych z kredytami gotówkowymi.

Zazwyczaj jednak gdy jesteśmy zmuszeni sięgnąć po kredyt preferujemy ten od najpewniejszego pożyczkodawcy. Mowa mianowicie o banku. Niestety musimy w tym celu spełniać wiele istotnych warunków, co sprawia, że nie każdy z nas dostanie tam pożyczkę. Jednym z takich kryteriów jest z pewnością co miesięczny dochód, oraz jego określona wartość w przeliczeniu na jednego członka rodziny. Ten drugi warunek przy pożyczaniu większych kwot jest zazwyczaj trudniejszy do spełnienia.

Gdzie się więc udać, gdy nie dostaniemy pożyczki w banku? Którą firmę w pierwszej kolejności wybrać? Ważne jednak, aby przede wszystkim zachować czujność. Przedsiębiorstwa te nie wymagają od nas tyle formalności co banki, jednak wiele z nich chce od nas wyłącznie wyłudzić pieniądze.

Nie we wszystkich firmach trudniących się udzielaniem kredytów otrzymamy kredyt na kilkadziesiąt tysięcy złotych. Preferują one bowiem niewielkie kwoty na dość krótki okres spłaty. Gdzie więc dostaniemy większe pieniądze na dłuższy okres?

W tym celu warto w pierwszej kolejności wejść na portal finansowy Getmoney. Niezależnie bowiem czy interesuje Was pożyczka pozabankowa długoterminowa Getmoney, czy krótkoterminowa najlepsze oferty znajdziecie właśnie tam. Z pewnością wybierzecie satysfakcjonujące Was rozwiązanie, a dzięki Getmoney będziecie mogli spokojnie spać przez cały okres spłaty.