×

Schody dywanowe – pasują do każdego wnętrza

Schody dywanowe – pasują do każdego wnętrza

Jeśli budujecie piętrowy dom i zastanawiacie się jakie schody najlepiej zastosować, mamy dla Was ciekawą propozycję. Czy słyszeliście już może o nowoczesnych schodach dywanowych? Czym tak naprawdę różni się to rozwiązanie od standardowych, zazwyczaj montowanych schodów?

Przede wszystkim wspaniale nadają się do montowania w mieszkaniach czy domach, w których właściciele preferują minimalistyczne rozwiązania i wykończenia. Poza tym zajmują dużo mniej miejsca niż inne klasyczne schody. Wynika to przede wszystkim z tego, że nie stosuje się w ich konstrukcji belek policzkowych, które pełnią zazwyczaj funkcję podporową.

W przypadku schodów dywanowych ich stabilność wynika z fachowo wykonanej konstrukcji. Policzki zastąpione są tu bowiem stopniami oraz podstopniami.

Można użyć stwierdzenia, że schody dywanowe to nowa klasyka, a nawet nowy trend, który z pewnością będzie się utrzymywał przez długi czas. Inne rozwiązania w przypadku schodów nieustannie się zmieniają. Raz są modne schody typowo drewniane, innym razem kamienne. Schody dywanowe nigdy nie wyjdą z mody, głównie wynika to z ich prostoty, która doskonale wpasowuje się w rozwiązania zastosowane prawie w każdym wnętrzu. Nie ważne czy jest to wnętrze klasyczne, bardzo przytulne czy też nowoczesne.

Warto dlatego zastosować takie rozwiązanie w swoim domu. Mimo, że chcąc podążać za trendami będziemy zmieniać wystrój wnętrz, schody dywanowe z pewnością będą zawsze pasowały do każdych dodatków, mebli czy dekoracji.

Jeśli szukacie odpowiednich schodów do swojego mieszkania warto rozważyć właśnie zakup schodów dywanowych. Znajdziecie je w ofercie przedsiębiorstwa SCHOD-BID z Ostrowca Świętokrzyskiego. Od 1990r zajmują się oni profesjonalnym wykonawstwem schodów drewnianych. Oprócz schodów dywanowych w swojej ofercie posiadają schody półkowe, schody skrzynkowe, a także stoły na wymiar. Skontaktujcie si z nimi, a z pewnością doradzą Wam najlepsze rozwiązanie do Waszego wnętrza.

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej www.schod-bid.pl.