×

Zdrowy uśmiech

Zdrowy uśmiech

Uśmiech to element wyglądu, który decyduje o pierwszym wrażeniu. To on widoczny jest jako pierwszy podczas rozmowy czy zwykłego spotkania. Jakiekolwiek braki w uzębieniu mogą sprawić, że nasza samoocena ulegnie zmianie, a my przestaniemy być pewni siebie. Jest to sytuacja nieestetyczna, jednak odkąd powstała protetyka we Wrocławiu można jej w prosty sposób zaradzić. Jest to dziedzina, która umożliwia zastosowanie uzupełnień pełnoceramicznych. Wówczas dentyści pobierają specjalne odciski szczęki, aby przygotować element współgrający ze szczęką i nie odróżniający się pod względem kolorystycznym. W efekcie wykonania prac cieszyć się można pięknym, olśniewająco białym uśmiechem.

Regularne wykonywanie badań profilaktycznych to rozwiązanie, dzięki któremu można zapobiec wstawianiu protez zębowych. W przypadku systematycznych wizyt lekarz ma stałą kontrolę nad uzębieniem i może zareagować błyskawicznie gdy wystąpi jakiś problem. Niestety pacjenci najczęściej odwiedzają gabinety stomatologiczne dopiero w sytuacji wystąpienia bólu lub dyskomfortu w jamie ustnej. Jest to błąd, gdyż te odczucia informują, że z naszym uzębieniem dzieje się coś złego. Najczęściej doszło już do zapalenia lub pojawienia się ubytku. Wówczas należy przejść do specjalistycznego leczenia, które pomoże odzyskać komfort.

Stomatolodzy podchodzą do każdego pacjenta indywidualnie. Dobierają najskuteczniejsze oraz najmniej inwazyjne rozwiązanie. Ich praca opiera się na szerokiej wiedzy oraz umiejętnościach. Bogate doświadczenie pozwala im radzić sobie z każdym, nawet najbardziej wymagającym przypadkiem. Oferują zakup dodatkowego znieczulenia, gdyż zdają sobie sprawę z tego, że nie każdy dobrze radzi sobie z pojawiającym się bólem. W klinice Omnident (dentysta Wrocław) liczyć można na fachową pomoc ze strony profesjonalnych lekarzy. Wszystkie zabiegi wykonywane są w sterylnych warunkach, a to wszystko w trosce o bezpieczeństwo i spokój pacjentów. Sprzęt, przy pomocy którego wykonywane są czynności stomatologiczne jest najwyższej jakości.